26.11
Mała Pożyczka
Odsłony: 5392

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. zawarł 26 marca 2018r w Kościerzynie umowę z Kaszubskim Funduszem Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Kartuzach dzięki której łącznie 6 milionów złotych trafi do pomorskich przedsiębiorców.

Ulotka Mała Pozyczka M bez prowizji

Środki będą przeznaczone na udzielanie Jednostkowych Pożyczek mikro i małym firmom działającym w województwie pomorskim z wyłączeniem Obszaru Metropolitalnego Gdańsk Gdynia Sopot.

Szacuje się, że w ramach podpisanej umowy wsparcie może uzyskać 75 przedsiębiorstw.

„Serdecznie gratulujemy naszemu Partnerowi wygrania przetargu. Chciałbym podkreślić, że Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości to firma założona w stu procentach przez prywatnych przedsiębiorców, rozwijających gospodarczo nasz region,” powiedział Sławomir Koprowski, Prezes Zarządu Pomorskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o.

„Podpisujemy dzisiaj umowę po to, aby przedsiębiorcy z Kaszub mogli otrzymywać wsparcie do 250 tysięcy złotych na prowadzenie działalności gospodarczej. Na przykładzie Hotelu Browar Kościerzyna, w którym się znajdujemy, a który również otrzymał dofinansowanie wiem, że te pieniądze są dobrze wydatkowane,” skomentował Ryszard Świlski, wicemarszałek województwa pomorskiego.

„Cieszymy się, że wygraliśmy ten przetarg i liczymy na to, że będziemy w stanie wygrać kolejne. Jesteśmy przekonani, że warto inwestować w nasz region, aby stymulować tutejszy rozwój gospodarczy,” stwierdził Dariusz Kiedrowski, Prezes Zarządu Kaszubskiego Funduszu Przedsiębiorczości S.A.

Zainteresowanych otrzymaniem powyższego wsparcia finansowego zachęcamy do kontaktu z Kaszubskim Funduszem Przedsiębiorczości S.A.